8 причин чому ми вивчаємо іноземні мови

8 причин чому ми вивчаємо іноземні мови

У наш час знання іноземних мов не просто показник освіченості людини, а й необхідність. Якщо ви хочете йти в ногу з часом, для вас просто обов’язкове знання кількох іноземних мов. Існують причини, які змушують людей вивчати іноземні мови, давайте розберемо 8 основних причин.

1. Професійна вимога

Це сама основна причина, через яку люди вчать іноземні мови. Адже у багатьох професіях потрібно знання однієї, а то й кількох іноземних мов. Ця вимога залежить від того, чим ви займаєтеся. Найчастіше потрібно знання міжнародних мов. Такими є: англійська, французька, німецька, а також такі специфічні мови, як японська і китайська.

2. Соціальна перевага

Дійсно знання іноземної мови часто є соціальною перевагою. Звичайно, очевидно у кого більша перевага, у людей, які знають декілька мов або у тих , хто не знає жодної. Якщо вам доведеться зустрітися з іноземцями, ніби то по роботі або на відпочинку, то знання іноземної мови буде значною перевагою і вони будуть здивовані вашим знанням їхньої мови. Можливо, буде така ситуація, коли ви зустрінете іноземця на діловій зустрічі, тоді в разі, якщо ви справите на нього сильне враження знанням мови, вам практично гарантовано успішне ділове співробітництво.

3. Спілкування в сім’ї

Буває таке, що чоловік і дружина різних національностей і спілкуються, і розуміють вони один одного на одній мові. Але у них також може виникнути бажання вивчити мову один одного.

4. Особисте задоволення

Всі ми встановлюємо для себе якісь цілі і вивчення іноземної мови цілком може бути однією з вищих цілей. Вивчення мови – це складне завдання, адже доводиться вивчати граматику, вимову, вчитися читати і писати. Головне бути наполегливим і наполегливо домагатися своєї мети, в результаті вона вас дуже обрадує.

5. Тренування розумових здібностей

Вивчення мови сприяє розвитку розумових здібностей, що вже доведено. Тому вам буде легше вивчити інші дисципліни, у тому числі точні . Вивчаючи іноземну мову, вам потрібно запам’ятовувати тисячі нових слів, тому для вашого мозку це дуже гарне тренування. Коли ви вивчите іноземну мову, вам буде набагато простіше готуватися до іспитів з інших предметів, ви будете легко запам’ятовувати отриману інформацію і хороша пам’ять залишиться у вас до старості.

6. Можливість дивитися фільми і слухати пісні в оригіналі

Подумайте тільки, скільки ви втрачаєте, дивлячись дубльовані фільми, читаючи книги в перекладі і не розуміючи про що співається у ваших улюблених піснях. Але усього цього можна уникнути, якщо почати вивчати хоча б англійську мову – на даний час вона набула найбільшого поширення в світі.

7. Можливість подорожувати без побоювання бути незрозумілим

Практично в будь-якій країні світу вас зрозуміють, якщо ви будете спілкуватися англійською, практично в половині країн – іспанською, трохи менше – французькою. Вивчення іноземних мов – це можливість подорожувати по світу, як цивілізована людина, говорячи мовою, якщо не країни, в яку ви приїхали, то хоча б мовою міжнародного вживання.

8. Розширення вашого кола спілкування

У час, коли Інтернет є майже в будь-якій точці світу, кордони національностей швидко розвиваються. Ми можемо спілкуватися з ким захочемо, якщо знаємо одну мову. Хоча б заради можливості вільно спілкуватися і підтримувати відносини з людьми з інших країн є сенс вивчати іноземні мови.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.