Англійська мова для дорослих

Англійська мова для дорослих

Всі мовні рівні. Легка методика вивчення

До ваших послуг індивідуальні та групові заняття. Здивує і легка та розроблена спеціально для дорослих методика викладання англійської мови. Вона унікальна тим, що з її допомогою англійська для дорослих вивчається цілісно, а не поверхнево.

Завдяки нам, люди зможуть не просто завчити певний набір слів, а вільно розмовляти англійською і грамотно формулювати на ній свої думки. Все легко і швидко, якісно і надійно!

Декілька слів про атмосферу наших занять. Вона не залишить Вас байдужим. На Вас чекають комфортні умови навчання, цікаві одногрупники, приємна атмосфера співпраці і сучасні підручники з Британії. Вас зустрінуть комфортні, гарно укомплектовані і чисті класи.

Загальна англійська для дорослих

В загальній англійській і діловій англійській мові є багато спільного: граматика, вимова, фонетика і сприйняття на слух. Це дуже важливо знати, оскільки єдиною відмінністю залишається лексика і деякі сталі вирази. Наприклад: підручники з загальної англійської мови переповнені темами про сім’ю, смаки, домашніх тварин, їжу, покупки, друзів і подорожі.

Загальна англійська мова для дорослих – це універсальна програма, яка однаково добре підходить для початківців, так і для тих, хто бажає вдосконалити раніше отримані навички. Основна увага приділяється лексиці щоденного спілкування. Вивчення програми розвиває 4 мовленнєві навички – спілкування, читання, письмо та аудіювання.

Варто пам’ятати!

Всі програми засновані на загальній англійській мові. Вивчати Business English рекомендується не раніше, ніж з третього мовного рівня.

Бізнес англійська для дорослих

Гарно володіти діловою англійською мовою – це фактор, який дозволяє розраховувати на досягнення успіху в міжнародному бізнесі. Бізнес англійська для дорослих має бізнес направлення, дає величезну перевагу при працевлаштуванні в іноземні компанії чи при спілкуванні зі своїми англомовними партнерами.

Не дивлячись на те, що в загальній англійській і діловій англійській мові багато спільного, відмінністю залишається лексика і деякі сталі вирази.

В підручнику Business English Ви зустрінете ряд зовсім інших тем: фінанси, маркетинг, сервіс, лідерство і міжнародні стандарти ведення бізнесу. Ви дізнаєтесь про правила вживання англійської мови, спираючись на ознайомлення і вивчення певних процедур. Можливо, вперше в житті Ви дізнаєтесь про правила знайомства в офісі, ритм і стиль ділової зустрічі, публічної презентації або про особливості проходження співбесіди.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.