Вивчення іноземних мов онлайн по Skype

Вивчення іноземних мов онлайн по Skype. Ідемо в ногу з часом!

Вивчення іноземних мов онлайн по Skype: комфортно, сучасно, ефективно!

 • Перше заняття – безкоштовне!
 • Тривалість заняття: На вибір, залежно від цілі.
 • Розклад занять : Максимально зручний для учня.
 • Кількість занять в тиждень: Можлива інтенсивність від двох до п’яти занять, за потребою учня.

Вартість занять

 • 200 грн./1 год. (60 хвилин)
 • 280 грн./1.5 год. (90 хвилин)

Наші викладачі

Висококваліфіковані професіонали з великим досвідом роботи як в Україні так і за кордоном, для яких на першому місці – результат учнів.

Структура занять 

 • Навчальні матеріали
  Перед початком заняття викладач надсилає Вам необхідні файли, які будуть використані на уроці, тому Вам не потрібно додатково купувати книги.
 • Урок
  Викладач телефонує Вам по Skype в заздалегідь узгоджений час, для цього необхідно мати камеру і мікрофон (навушники/колонки) на своєму комп’ютері.

Умови оплати

Після першого безкоштовного  заняття ми пропонуємо нашим учням обрати тривалість заняття та оплатити за 1 заняття, за 4 заняття, за 8 занять або за 10 занять.

Способи оплати

 • Оплата на картку «Приватбанк».
  Реквізити картки ми надішлемо Вам після першого заняття
 • Готівкою.
  Прийняти оплату готівкою ми можем лише в нашому офісі.

Переваги навчання по Skype

 1. Безкоштовне визначення рівня мови.
 2. Надаємо всі необхідні матеріали для навчання.
 3. Постійний доступ до підручників в електронному вигляді.
 4. Сертифікат нашої школи після закінчення навчання.
 5. Вам не треба витрачати час та гроші на поїздки по місту.
 6. Ви можете скласти свій власний зручний графік занять.
 7. Ви можете навчатися, навіть якщо Ви змушені перебувати вдома (декрет, хвороба, тощо)
 8. Ви  не прив’язані до одного місця занять — а значить можете займатися навіть коли подорожуєте — з будь-якої точки земної кулі, де є доступ до Інтернету.
 9. Під час заняття Ви знаходитесь в знайомому Вам місці, що допомагає Вам розслабитися і відчувати себе більш невимушено, а це — один із секретів успіху вивчення іноземних мов.
 10. На занятті Ви можете користуватися безліччю різноманітних матеріалів — дивитися навчальне відео і слухати аудіотреки різних форматів або робити нотатки у своєму власному зручному режимі.
 11. Ваш творчий підхід до виконання домашнього завдання тепер не буде знати обмежень — Ви можете складати колажі, грати зі шрифтами, робити презентації і навіть відео. Це не тільки розвиває ваші навички роботи з комп’ютерними програмами, але і значно підвищує мотивацію і самооцінку.
 12. Додаткові матеріали надсилаються в електронному вигляді, це означає, що замість купи роздруківок у Вас все буде акуратно складено в окрему папку.
 13. І, нарешті — перше заняття безкоштовне!

Вам необхідний мінімум обладнання — комп’ютер, веб-камера, мікрофон, навушники або колонки. Для того, щоб заняття по Скайпу були максимально ефективними, Вам знадобиться високошвидкісний інтернет.

Виділіть такий час для занять, щоб Вам не заважали співробітники, чоловік, дружина чи діти. Все, що Вам залишається зробити — це включити комп’ютер в обумовлений час та отримувати задоволення від всіх перелічених вище переваг!

Єдиним мінусом, мабуть, може бути ймовірність технічних проблем — відключення Інтернету або поломка комп’ютера. У таких випадках Вам потрібно просто попередити викладача чи адміністрацію про це, і Ваше заняття буде перенесено, а плата за нього стягуватися не буде.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.